|
Sinds lange tijd wordt de Formule 1 weer in Nederland gereden! Van vrijdag 1 mei tot en met zondag 3 mei staat in Zandvoort alles in het teken van de Grand Prix. Dit is natuurlijk wel heel gaaf om bij te zijn! Gaat u graag in dit weekend genieten van de Grand Prix maar bent u nog op zoek naar een formule 1 camping bij Zandvoort? Camping en vakantiepark Sollasi heeft nog een paar plekken beschikbaar tijdens het Formule 1 weekend! Vanuit Noordwijkerhout snel in Zandvoort bij de Grand PrixCamping en vakantiepark Sollasi ligt in Noordwijkerhout. Noordwijkerhout ligt absoluut niet ver bij Zandvoort vandaan. Met de auto is het 20 minuten rijden. In Zandvoort zijn tijdens dit speciale weekend ontzettend veel parkeerterreinen geopend rond het circuit. Wilt u liever via een mooie duinenroute met de fiets naar Zandvoort? Ook dit kan prima, van Noordwijkerhout naar Zandvoort is 40 minuten fietsen. Een andere prima manier om in Zandvoort te komen vanaf de camping en het vakantiepark is per trein. Vanuit Haarlem rijden het hele Formule 1 weekend meer treinen naar Zandvoort. U kunt er ook voor kiezen om in Hillegom of Heemstede Aerdenhout op de trein te stappen, deze treinstations bereikt u binnen 9 minuten met de auto. Parkeren bij deze twee stations is gratis. Zowel de camping als het vakantiepark bij Noordwijk van Sollasi zijn rustig gelegen, midden in de natuur. Een fijne plek dus om lekker bij te komen en na te genieten van de indrukwekkende racegeluiden! Vakantiepark en camping met veel faciliteitenHet vakantiepark is ingericht met 2 persoons studio’s, 4 persoons bungalows en 6 persoons bungalows. Zowel de studio’s als de bungalows zijn van alle gemakken en luxe voorzien. Het park is ruim opgezet en geeft u voldoende privacy. De bungalows hebben een tuin met omheining, de studio’s hebben een terras of balkon. De camping is heerlijk kleinschalig, er zijn in totaal zo’n 20 plekken. De plaatsen zijn geschikt voor een tent, een camper of een caravan. De plekken zijn ruim en door ruime beplanting kunt u genieten van uw privacy. Op de camping zijn schone sanitaire voorzieningen aanwezig. |
| https://www.sollasi.nl/ |
Veelgestelde vragen
Hoe ver is camping Sollasi van het Formule 1 circuit in Zandvoort?▼
Camping en vakantiepark Sollasi ligt in Noordwijkerhout, slechts 20 minuten rijden van Zandvoort. U kunt ook per fiets gaan (40 minuten) of met de trein via Haarlem, Hillegom of Heemstede Aerdenhout.
Welke accommodaties zijn beschikbaar tijdens het F1 weekend?▼
Het vakantiepark biedt 2-persoons studio's, 4-persoons en 6-persoons bungalows met alle voorzieningen. De camping heeft ongeveer 20 kleinschalige plekken geschikt voor tenten, campers en caravans.
Zijn er nog plekken beschikbaar voor het Formule 1 weekend?▼
Ja, camping en vakantiepark Sollasi heeft nog enkele plekken beschikbaar voor het F1 weekend van 1 tot 3 mei in Zandvoort. Het is echter raadzaam snel te reserveren gezien de beperkte beschikbaarheid.
Wat zijn de voordelen van verblijven in Noordwijkerhout?▼
Het vakantiepark ligt rustig in de natuur en biedt een perfecte plek om bij te komen na het race weekend. Het is goed bereikbaar via auto, fiets of trein, met gratis parkeren bij bepaalde stations.
Wat voor faciliteiten heeft de camping?▼
De camping beschikt over schone sanitaire voorzieningen en ruime, privacyrijke plaatsen met beplanting. Zowel studio's als bungalows zijn volledig voorzien van gemakken en luxe voorzieningen.















